LV    •    RU

PAZIŅOJUMS PAR KĻŪDĀM

Redzams:
Kristijonas Kondrotas PAZIŅOJUMS PAR KĻŪDĀM
Šo foruma daļu pārrauga spēles administratori. Ja novērojat, ka spēles kārtīgi nedarbojas, ziņojiet par kļūdu. Spiediet zaļo pogu augšējā labajā spēles stūrī. Un aizpildiet formu. Pirms ziņojiet par kļūdu dažas reizes mēģiniet nospiest taustiņu kombināciju CTRL+F5, varbūt kļūda pazūd, pārlādējot lapu. VISI AR FORUMA TĒMU NESAISTĪTIE ZIŅOJUMI BEZ BRĪDINĀJUMA TIKS IZDZĒSTI.
Pirms 7 m.
Ivo Sorokins es gribu uzpelet nanofermu bet man rada kaķi un kautkas rakstics un spele neiet
Pirms 7 m.
Samanta Kanta Nezinu, vai es esmu vienīgā tāda vai arī kādam citam ir tā gadījies, bet nevaru šo spēli spēlēt kā reģistrēts lietotājs. Līdz ko ienāku savā profilā, parādās paziņojums: You don't have Flash Player 10.00 or a higher version. Lai gan man ir Adobe Flash Player 11.7 - pati jaunāka versija -, tomēr nez kādēļ spēle to nevēlas atpazīt. Mēģināju spēlēt uz citiem datoriem - tas pats.
Pirms 7 m.
Rādīt citus 8 komentārus
Arnis Vāvere ar draugiem profilu,spēle neiet,iet tikai caur feisboku
Pirms 5 m.
liekas ka spele sakusies nirgasanas par speletajiem  kraj 5komplektus  dabu 15 saldumus uztaisi kokus un nedabu nevienu zalo lapu  netiek dota iespeja pildit uzdevumus bez naudas ieguldisanas
Pirms 5 m.
Aita Bikubeku lapas vari dabūt labaratorijā taisot speciālos kokus, tos cērtot krīt lapas, darot citas darbības,kā cērtot parastos kokus vai akmeņus krīt citas sastāvdaļas no komlepkta kuru sakrajot dabū saldumus ;)
Pirms 5 m.
Viesturs Virsaitis No kokiem lapas krīt tiešām ļoti reti, es arī izveidoju kokus un dabuju divas lapas...
Tiešām tiek spiests iguldīt naudas līdzekļus!!!
Pirms 5 m.
Aita Bikubeku ES ARĪ ŠODIEN UZTAISIJU 2 KOMPLEKTUS AR MISTERY KOKIEM, UN NO PIRMĀS PRCIJAS IZKRITA 3 LAPAS UN NO OTRĀS 0.!!!!!!!!!!! NU TĀ DIEMŽĒL IZSKATĀS,KA SPĒLES VEIDOTĀJI VAIRĀK SPIEŽ UZ REĀLO NAUDAS LĪDZEKĻU IEGULDĪŠANU. MAN TE KAIMIŅI IR LIETUVIEŠI SPĒLĒ UN VIŅIEM CITIEM ZELTA ĀBOLU MĀJA UZTOPOTA PIE 500. TAS IR KATRU DIENU NO MĀJAS VIŅI SAŅEM 500 ĀBOLUS. A MĒS LETIŅI.... NU MUMS NAV PACELAMA ŠITĀ SPĒLE TĀDĀ LĪMENĪ
Pirms 5 m.
neiet spērle rada tikai kaķi un uzrakstu litviešu valodā
Pirms 5 m.
Kur palikusi sp ē le?
Pirms 6 m.
Valentīna dienas uzdevumos neviena kartiņa nekrīt no dropa.... un paprasīt draugiem arī nav tāda opcija jo viņu vienkārši NAV! iegūt valentīndienas kartiņas var tikai un vienīgi maksājot 9 gold apple for 10. kas tas par sviestu!!!!!!
Pirms 6 m.
Kapec spele nav dziviba.Dzivnieki nekustas, dekoracijas neintresantas. Sakuma spele bija dziva,skaista viss notikas.
Pirms 6 m.
Aita Bikubeku pie opcijām ir poga ieslēgt animāciju ;)
Pirms 6 m.
Dace Bulāne paldies. atradu

Pirms 6 m.
Redzams: