LV    •    RU

DAUDZU SPĒLĒTĀJU SPĒLES

(24007 reitingi)
Spēlētāji: 7202908

Nanoferma - piedzīvojumu spēle, kas piepildīta ar augstākajām tehnoloģijām. Spēles galvenais uzdevums ir izveidot  "Mūžīgās jaunības eliksīru". Lai to izdarītu tev ir jāsavāc sastāvdaļas un jāpilnveido sava ferma. Tev jāpēta lietas laboratorijā, jāveido jaunas darbnīcā un jāražo, jāpieņem vai jāpērk dekorācijas, lai darba apstāķļus padarītu labākus. Lai veicas!

 

(4269 reitingi)
Spēlētāji: 247991

Sim Hospital (Slimnīca) - biznesa simulatora spēle, kurā tu attīstīsi savas slimnīcas, izmeklējot pacientus, uzlabojot dažādus kabinetus un pieņemot ārstus.

 

(2148 reitingi)
Spēlētāji: 169025

Drakensang (Drakensang online) - RPG piedzīvojumu spēle. Fantastiskā pasaulē, kura piepildīta ar brīnumiem un maģiju, no tumša kakta šakuši parādīties sen aizmirstas būtnes, kuras cilvēces attīstības gaitā ir slēpušās ēnā un klusi veidojušas savu armiju. Viņi ir pamadonājuši lielāko cilvēces ienaidnieku - Drakonu. Aust jaunas ēras sākums, karš starp labo un ļauno. Cilvēcei ir vajadzīgi jauni varoņi. Tādi, kuri līdz pēdējai asins lāsei cīnītos par gaišāku nākotni.

Spēlē tevi gaida lieliska grafika, skaistas ainavas, plašs ieroču un  bruņu klāsts.

 

 

(1190 reitingi)
Spēlētāji: 140474

Pirate Storm (Pirātu vētra) - ātro darbību spēle, kura aizvedīs tevi uz neatkārtojamu, notikumiem pilnu, fantastisku pasauli, kurā valda jūras briesmoņi un dusmīgi pirāti. Uzaicini draugus, pacel buras un uz priekšu dārgumu meklējumos! Bagātība un slava tevi jau gaida!

Spēlē atradīsi:

- 12 dažādus līmeņus;

- Elpu aizraujošas cīņas atvērtā jūrā;

- Dārgumu medniekus;

- Vairāk nekā 100 uzdevumus.

 

(920 reitingi)
Spēlētāji: 100768

Skyrama (Debesrama) - bezmaksas spēle, kurā varēsi iekārtot, kontrolēt un pieskatīt savu lidostu. Spēli sāksi no mazākā termināļa un tev būs jāpaplašinās, ceļot ēkas, pērkot lidmašīnas un dekorējo lidostu. Plāno lidojumus un sniedz kvalitatīvus ceļojumu pakalpojumus, lai klientu tiktu lutināti un gribētu atgriezties. Spēlē kopā ar draugiem un apciemo viņus!

 

(338 reitingi)
Spēlētāji: 86474

 

Dark Orbit (Melnā orbīta)- darbību spēle, kurā kopā ar tūkstošiem citu spēlētāju piedzīvosi ekstremālus piedzīvojumus tālajā galaktikā. Kosmosa pirāti ir sacēluši apjukumu un terorizē visus, kas gadās ceļā. Viņi neapstāsies tikmēr, kamēr kāds viņu teroram nepieliks punktu. Apbruņo savu kosmosa kuģi un dodies kaujā!

 
(348 reitingi)
Spēlētāji: 77267

Battlestar Galactica (Kaujaszvaigznes galaktika) - ātro darbību spēle, kurā izmantoti populāru TV seriālu motīvi. Kauja starp cilvēkiem un mašīnām iet pašā karstumā. Kura puse uzvarēs? Šajā spēlē tu nonāksi tieši notikumu karstajos punktos,pildīsi dzīvībai svarīgas misijas un satiksi populārus seriālu varoņus.

 

(1348 reitingi)
Spēlētāji: 107466

Zoomumba - straujo darbību spēle dzīvnieku mīļotājiem, kurā varēsi izveidot savu sapņu zooloģisko dārzu ar eksotiskiem dzīvniekiem no dažādām pasaules malām. Skaties kā tavi mīļie dzīvnieciņi aug, pieskati viņus un rūpējies par tiem. Aicini spēlēt arī draugus un dalies ar iespaidiem.

 

 

(258 reitingi)
Spēlētāji: 89749

Seafight (Jūras kauja) - stratēģiskā spēle. Dzīve jūrā ir grūta - noskaņojies jebkam, jo tavos spēkos ir iekarot jūru un uzrakstīt jūrniecības vēsturi! Piedalies kuģu cīņās, cīnies pret milzīgiem jūras briesmoņiem, ievies bailes pretinieku rindās un palīdzi nelaimē nonākušajam draugam. Vai esi kādreiz sapņojis kļūt par kapteini - tad šī spēle ir domāta tieši tev!

 

(1100 reitingi)
Spēlētāji: 93685

Farmerama - ātrā spēle, kura ļaus tev aizmirst ikdienas rūpes pilsētā un aiznesīs tevi uz saulainu stūrīti, kurā varēsi kļūt par profesionālu fermeri. Rūpējies par dzīvniekiem, apstrādā zemi, audzē dārzeņus, ielūdz draugus un dali dāvanas. Šī spēle nekad neliks tev garlaikoties.